Różnokolorowe czy jednokolorowe? Jakie pierwsze roczki kupić?

W dzisiejszych czasach na każdego rodzica czeka bardzo szeroki wybór obuwia dla dzieci, które wyróżnia się przede wszystkim pod kątem designu. Czołowi producenci, w tym popularna marka Emel, co roku proponują kolejne, najmodniejsze odsłony bucików dla naszych pociech, spełniając oczekiwania najbardziej wybrednych konsumentów. Nawet obuwie dla najmłodszych jest dostępne w bardzo zróżnicowanej stylistyce, stając się atrakcyjnym dopełnieniem stroju naszego maluszka. Kolorowe roczki doskonale wpisują się w charakter dziecięcej stylizacji – warto zastanowić się, jaki design obuwia okaże się najlepszym wyborem w przypadku pierwszych bucików dla malucha.

Czarne baleriny Emel E 2588A
Czarne baleriny Emel E 2588A

 

Pierwsze roczki – jakie wybrać?

Zanim zdecydujemy się na konkretne buty dla malucha, musimy uświadomić sobie, że w przypadku pierwszych roczków będzie to zakup „na chwilę”. Dziecko szybko wyrośnie ze swoich bucików, dlatego nie musimy skupiać się na tym, aby roczki pasowały do wszystkich ubrań naszej pociechy. Często rodzice decydują się na kupno obuwia, mając na celu przygotowanie maluszka do ważnej uroczystości rodzinnej. W takim przypadku warto postawić na eleganckie obuwie dla najmłodszych, w czarnym, granatowym lub białym kolorze. Dobrym wyborem okażą się także kolorowe roczki z lakierowanej skóry, które można znaleźć w ofercie marki Emel. Oczywiście nie należy kierować się wyłącznie względami estetycznymi – najważniejsze jest, aby buciki były dopasowane do konkretnych warunków pogodowych oraz do długości stópek naszej pociechy. Na szczęście kolorowe roczki można kupić zarówno w wersji letniej, jak i jesiennej, kierując się dostępną rozmiarówką.

Czerwone trampki Emel E 2150-15
Czerwone trampki Emel E 2150-15

Różnokolorowe roczki – czy warto kupić?

Buty dla malucha często wyróżniają się bardzo oryginalnym wyglądem, odgrywając główną rolę w dziecięcej stylizacji. Obecnie bardzo modne jest fotografowanie dziecięcych bucików, aby zapewnić sobie uroczą pamiątkę z pierwszych miesięcy życia naszej pociechy. W takim przypadku kolorowe roczki doskonale spełnią swoje zadanie – warto popuścić wodze fantazji i zdecydować się na obuwie w niebanalnej odsłonie. Różowo-białe roczki z ozdobnym motylkiem to jedna z ciekawszych propozycji dla młodych dam, w której zakochają się także rodzice. Atrakcyjne trzewiki dla najmłodszych są dostępne także w zwierzęcym designie – buciki w lamparcie cętki na pewno za parę lat staną się znakomitą pamiątką dla całej rodziny. Jednocześnie oryginalne roczki bardzo dobrze sprawdzają się w swojej podstawowej roli – niebanalna stylistyka w żaden sposób nie odbija się na ich funkcjonalności.

Brązowe trzewiki Emel E 2400
Brązowe trzewiki Emel E 2400

Wybór pierwszych roczków z pewnością nie należy do łatwych zadań, ponieważ w sklepach czeka na nas naprawdę szeroki wybór obuwia dla najmłodszych konsumentów. Warto kierować się stylistyką butów, decydują się na kolorowe roczki w niebanalnej odsłonie. Takie buciki mogą być w przyszłości wspaniałą pamiątką dla pociechy. Koniecznie należy zadbać o to, aby zapewnić maluszkowi jak najatrakcyjniejszą oprawę do stawiania pierwszych kroczków. Na szczęście roczki są projektowane w taki sposób, aby zapewnić dziecku poczucie komfortu w każdej sytuacji.