Komunijne buty

Komunia to bez wątpienia jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu naszych dzieci – nie tylko ze względu na przeżycia duchowe, ale także z uwagi na całą otoczkę tej uroczystości. Dla dziewczynek bardzo istotna jest komunijna kreacja – w przypadku naszych małych księżniczek moda daje więcej możliwości niż w przypadku chłopców. Jeśli już wybierzemy dla córeczki konkretną sukienkę, koniecznie musimy zwrócić uwagę na buty komunijne. Wśród najnowszych fasonów na pewno każdy znajdzie model jak najlepiej komponujący się z całą kreacją.

Białe balerinki Emel – komunijna propozycja

Buty komunijne Emel mogą być także ozdobione nieco większą aplikacją. Przykładem są urocze balerinki z dość dużą kokardą. Ta charakterystyczna ozdoba została dodatkowo udekorowana błyszczącymi cyrkoniami, które znajdują się w samym jej środku. Tak jak większość bucików Emel, również tutaj mamy do czynienia ze skórzanymi modelami. Naturalny materiał wspaniale dopasowuje się do kształtu stópki i dlatego zapewni dziewczynce pełen komfort.

Białe baleriny komunijne Emel E 2661
Białe baleriny komunijne Emel E 2661

Nietypowe obuwie komunijne – mieniące się baleriny

Sukienki komunijne nie zawsze są utrzymane w jednostajnej bieli. Coraz częściej w sklepach można znaleźć modele zdobione kolorowymi aplikacjami w formie ozdobnych kwiatków, koronek czy połyskujących cyrkonii. Do nietypowych kreacji warto dopasować równie niebanalne obuwie, na przykład w postaci mieniących się balerinek. Są to buty Emel utrzymane w odświętnym stylu, dlatego w wielu kreacjach będą przysłowiową wisienką na torcie.

Białe baleriny mieniące się na kolorowo Emel E 2501-1
Białe baleriny mieniące się na kolorowo Emel E 2501-1

Srebrne balerinki Emel – czy sprawdzą się w roli komunijnego obuwia?

Na zakończenie warto dodać, że komunijne buciki mogą być także utrzymane w srebrnej tonacji. Delikatnie połyskujące obuwie wspaniale sprawdzi się w kreacjach, w których występuje srebrna nitka lub inne srebrzyste aplikacje. Buciki posiadają tradycyjne zapięcie i na pewno pociecha będzie mogła je założyć również na inne okazje. Ponieważ są wykonane ze skóry, zapewnią maluszkowi komfort w każdej sytuacji. W srebrnych balerinkach każda dziewczynka poczuje się jak księżniczka!

Srebrne baleriny Emel E 2574-2
Srebrne baleriny Emel E 2574-2