Emel – czołowa marka z z wieloma wyróżnieniami

 

Emel to popularna marka obuwnicza najwyższej półki dedykowana dzieciom.

Emel jest to Polska rodzinna firma, która swoją działalność z butami rozpoczeła w roku 1990. Od tamtej pory, czyli już blisko 30 lat, nieustannie produkuje unikatowe obuwie dla dzieci. Myślą przewodnią marki Emel jest zapewnienie najmłodszym pociechom najwyższej jakości bucików, które wykonywane są w tradycyjny, ręczny sposób. Firma non stop poszerza swój asortyment i nie boi się nowych wyzwań. Dzięki temu, co roku produkuje ręcznie około 120 tysięcy par dziecięcych butów wysokiej jakości.

Buciki Emel produkowane są ręcznie, a rodzic dostaje na nie dożywotnią gwarancję. Tworzone są one w manufakturze, gdzie najznakomitsi pasjonaci dbają o to, żeby każda nóżka dziecka otrzymała najlepszą parę obuwia. Żadna maszyna nie jest w stanie zapewnić tego efektu. Dzięki tej ręcznej procedurze Emel nie stosuje plastikowych usztywniaczy, a rodzic ma pewność, że buty, które kupuje, wykonane są z zachowaniem najwyższych standardów i dbałością o każdy szczegół. Emel ogromną wagę przywiązuje do kształtu stopy dziecka. Z tego względu nie wykorzystuje gotowych form, tylko zawsze opracowuje własne, indywidualne co jest niezwykle istotne w produkcji każdej pary obuwia.

 

Emel jest to czołowa marka w Polsce z wieloma wyróżnieniami

Otrzymała wiele wyróżnień najważniejszych instytucji w Polsce, co czyni ją marką niezwykle godną zaufania. W 2013 roku marka Emel zdobyła Certyfikat KidZone, któremu patronuje Rzecznik Praw Dziecka. Znak Jakości KidZone popularyzuje produkty o wysokiej jakości, które kierowane są do segmentu rodzinnego, do dzieci, ale również wyróżnia on firmy, dla których najwyższa jakość jest wartością kluczową w prowadzeniu działalności biznesowej.

W 2014 roku Emel dostała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, który opiniuje produkty dla dzieci i niemowląt, oraz kobiet w ciąży. W tym roku również marka zdobyła certyfikat „Firma godna zaufania”, który przyznawany jest przedsiębiorstwom, cechujących się bardzo dobrą opinią wśród klientów, etyką w prowadzeniu działalności a także za rzetelne podejście do wszelkich zobowiązań wobec swoich klientów.

Jednak to nie koniec wyróżnień i osiągnięć na polskim rynku. Oto one:

• Emel otrzymała godło „Konsumencki Lider Jakości 2014 – Debiut Roku”. Program Konsumencki Lider Jakości to opinia Polaków na temat danego produktu, który ich zdaniem jest najlepszy. Opinie te są zawsze rzetelne i obiektywne.

• Marka Emel otrzymała również wyróżnienia jako najbardziej rozwojowa i najlepiej rokująca marka obecna na polskim rynku „Dobra Marka”,

• Certyfikat „Rozważna Firma”,

• „Certyfikat Jakości – Eko Certyfikat”, który przyznawany jest za produkty wytwarzane w sposób najbardziej przyjazny środowisku,

• „Certyfikaty Gwarancja Najwyższej Jakości oraz Europejska Gwarancja Najwyższej Jakości”, symbolizujący najwyższą jakość produktów i usług,

• Znak „Zdrowa Stopa”, który przyznawany jest przez specjalistów z branży obuwniczej, nad którym czuwa Instytut Przemysłu Skórzanego. Obuwie z tym znakiem daje rodzicom pewność, że kupują buty, które są wykonane prawidłowo pod względem konstrukcyjnym, a materiał użyty do ich produkcji jest najwyższej jakości.

 

Sprawdź naszą ofertę od Emel